ПриватБанк блокує рахунки клієнтів за борги, які давно були закриті

Автор: Марченко Любов

Українські банки активно блокують рахунки своїх клієнтів-боржників. Причому заблокувати рахунок можуть за будь-який борг: кредитний, комунальний або через несплату штрафу. Проте клієнти скаржаться, що ПриватБанк блокує рахунки навіть через борги, які давно були погашені.

ПриватБанк блокує рахунки клієнтів за борги, які давно були закриті - today.ua

Про це стало відомо зі скарг однієї з клієнток банку на порталі minfin.

Жінка поскаржилася, що ПриватБанк заблокував її рахунок через судовий позов, датований ще 2017 роком. З того часу минуло вже 6 років. Клієнтка давно погасила свій борг і навіть встигла про нього забути. Але він несподівано нагадав про себе: їй заблокували рахунок.

"Приват блокує рахунки клієнтів за виконавчими провадженнями 17 року, які вже давно закриті, але банк заплющив очі і не бачить. Довелося зв'язатися з виконавцем, щоб повторно переслав", - поскаржилася клієнтка банку на форумі.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Служба підтримки ПриватБанку їй відповіла, що банк самостійно не ухвалює рішень щодо блокування рахунків клієнтів. Це робиться лише в тому випадку, якщо є розпорядження виконавчої служби. При цьому раніше в Україні блокували лише рахунки, що перевищують 100 тисяч гривень. Проте тепер це обмеження скасували, і тепер блокуванню підлягають рахунки на будь-яку суму. Банк може зняти арешт з рахунку, але тільки після того, як отримає письмове розпорядження виконавчої служби.

ПриватБанк блокує рахунки клієнтів за борги, які давно були закриті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми можемо зняти встановлене обмеження, лише якщо отримаємо документ від виконавчої служби про зняття арешту. Будь ласка, зверніться до органу, який встановив обмеження для направлення до Банку відповідного документа, тоді ми одразу зможемо відновити роботу рахунку", – відповіли у банку.

Нагадаємо, клієнти можуть частково скористатися грошима навіть із заблокованого рахунку. З одного із заблокованих рахунків можна щомісяця знімати не більше ніж 13 400 гривень на особисті витрати.