Стосується кожного: Київстар дарує своїм абонентам знижку в 20% на популярні послуги

Київстар представив для своїх абонентів найвигіднішу акцію. Вони можуть скористатися значною знижкою в 20% при покупці полісів медичного страхування та автострахування.

Стосується кожного: Київстар дарує своїм абонентам знижку в 20% на популярні послуги - today.ua

Національний мобільний оператор Київстар з початку війни розробляє різні варіанти підтримки українців у складний період. Компанія спільно з партнером Finance.ua надала абонетам можливість заощадити 20% на полісах страхування: "Зелена карта", ОСАЦВ або "Медичне страхування".

Знижку можна отримати за промокодом. Він доступний у додатку "Мій Київстар" для діючих та нових абонентів, які завантажили його та авторизувалися. Йдеться про персонального помічника для управління своїм номером, послугам та аналізу витрат. За допомогою додатку можна поповнювати рахунок без комісії, а також отримувати бонуси від Київстару та вигідні пропозиції від партнерів.

Стосується кожного: Київстар дарує своїм абонентам знижку в 20% на популярні послуги

Під час оформлення замовлення на партнерському сайті Finance.ua слід ввести в поле промокод, щоб скористатися знижкою на певні види страхування. У клієнтів є можливість користуватися акційним промокодом необмежену кількість разів, купуючи необхідні поліси.

Акція діє рівно місяць із сьогоднішнього дня, 1 липня. Промокод можна використати до 7 серпня включно.

Нагадаємо, у червні Київстар запустив вигідний патріотичний тариф LOVE UA.