Нова пропозиція: Київстар запустив тариф LOVE UA для абонентів передплати

Компанія Київстар представила новий патріотичний тариф LOVE UA з "суперсилами" для абонентів підписки та клієнтів тарифної лінійки ВСІ РАЗОМ. Мобільний оператор запропонував привабливі умови обслуговування за невисоку плату.

Нова пропозиція: Київстар запустив тариф LOVE UA для абонентів передплати - today.ua

Абонентам Київстар доступні 1200 хвилин для дзвінків на всі мобільні та міські номери по Україні, 12 ГБ мобільного інтернету та безлімітний доступ на безліч затребуваних додатків. Після вичерпання зазначених хвилин у мережі Київстар діятиме безліміт. Клієнтам, які підключили ВСЕ РАЗОМ LOVE UA, в основний пакет послуг додадуть ще домашній інтернет.

Основна особливість LOVE UA – широкий вибір суперсил. Йдеться про додаткові послуги, доступні кожному клієнту залежно від потреб. В тому числі:

  • 300 хвилин на усі українські мережі;
  • 50 хвилин для дзвінків за кордон на номери 12 країн;
  • 5 ГБ мобільного інтернету;
  • безлім на YouTube та інші відеопрограми;
  • роумінг - 50 бонусів для зв'язку;
  • SIM для другого телефону або планшета.

Абонентам передплати доступний спецпакет Київстар ТВ, а клієнтам з тарифом ВСЕ РАЗОМ LOVE UA – статична IP-адреса або гігабітний домашній інтернет. Тариф LOVE UA діє разом з іншими тарифами лінійки ВАШ, ТВІЙ, ВСІ РАЗОМ.

Щоб перейти на новий тарифний план, телефонуйте за номером 477, замовляйте його через додаток або стаціонарний магазин Київстар. Вартість – 150 гривень на 4 тижні.

Нова пропозиція: Київстар запустив тариф LOVE UA для абонентів передплати Нагадаємо, Київстар, lifecell та Vodafone приєдналися до тестування нової системи оперативного інформування українців про надзвичайні ситуації. Тестування завдяки технології Cell Broadcast розпочалося у Полтавській та Вінницькій областях. ДСНС відправлятиме повідомлення, не пов'язані з погрозами і які не вимагають від одержувачів жодних дій.

Раніше Київстар презентував новий тариф СуперГіг. Він оптимально підійде абонентам, які багато часу проводять в Інтернеті за навчанням та роботою.