Стало відомо, скільки українським біженцям коштує місяць проживання у Великій Британії

Активну підтримку біженцям із України надала Великобританія. Якщо з самого початку війни країна видавала візи лише родичам українців, які живуть у країні, то зараз там активно діє програма Homes for Ukraine, і біженцям надається житло в англійських сім'ях. Якщо не враховувати витрати на житло, то місячна вартість проживання у Великобританії для двох осіб із середнім рівнем потреб становитиме приблизно 2000 фунтів на місяць.

Стало відомо, скільки українським біженцям коштує місяць проживання у Великій Британії - today.ua

Життя у маленьких містечках Англії набагато дешевше, ніж у Лондоні. Там за цю суму можна і орендувати житло, і на харчування сім'ї вистачить, ще й відкласти вдасться.

Якщо ви захочете з'їхати від господарів та орендувати житло самостійно, то оренда однокімнатної квартири в центрі невеликого міста (меншого за Лондон) обходиться приблизно у 600-800 фунтів. У Лондоні та інших великих містах квартира-студія коштуватиме від 1100 фунтів на місяць, аренда будинку - від 1300 фунтів. Ще близько 200 фунтів доведеться віддавати щомісяця за комунальні послуги.

Продукти у Великій Британії доступні, з урахуванням місцевих зарплат. На двох на місяць харчування сім'ї коштуватиме приблизно 400 фунтів. Харчуватися в кафе та ресторанах дорого. Звичайний англійський сніданок на одного коштуватиме приблизно 10-12 фунтів, обід - 20-30 фунтів, чашка кави в середньому - 3 фунти. Стало відомо, скільки українським біженцям коштує місяць проживання у Великій Британії Кожен українець після приїзду до Великобританії за програмою Homes for Ukraine отримує одноразову виплату у розмірі 200 фунтів стерлінгів від місцевої ради. Господарі будинків, де приймають українців, можуть отримувати 350 фунтів стерлінгів на місяць терміном до року. Усі витрати українці беруть на себе. Ніхто не заважає їм влаштуватися на роботу, або можна зареєструватися в Job center і отримувати допомогу по безробіттю Universal Credit. Якщо до Великобританії переїжджає сім'я з дитиною, то також можна отримувати допомогу і на дитину – до 290 фунтів на місяць. Людям з інвалідністю тут також належать окремі виплати.

Громадський транспорт в Англії дорогий. Більшість місцевих жителів пересувається власними автомобілями. Але якщо ви живете у великому місті, тоді варто купити проїзний на місяць. Проїзд у Лондоні, з урахуванням метро та автобусів, може обходиться на місяць до 250 фунтів на одну особу, якщо щодня кататися на роботу. Вартість одноразової поїздки залежить від відстані, дня тижня та часу подорожі. У Лондоні поїздка на автобусі коштує £1.50.

Раніше повідомлялося, що українським біженцям коштує місяць життя в Болгарії.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua