Стало відомо, кому буде простіше знайти роботу у 2023 році: українцям озвучили основні тенденції

Автор: Лобанова Єлизавета

Незважаючи на кризу на ринку праці в Україні, у 2023 році більшість українських компаній планують розширювати свої штати. Це означає, що громадяни, які цього року втратили роботу, зможуть заново працевлаштуватися. Рекрутери розповіли, на яких кандидатах буде зосереджена увага роботодавців у найближчому майбутньому.

Стало відомо, кому буде простіше знайти роботу у 2023 році: українцям озвучили основні тенденції - today.ua

Зазначається, що попит буде на співробітників, які готові отримувати нові знання та вміння, а також емоційно стійкі до змін.

За словами кадрових аналітиків, нині в Україні відбувається зміна системи рекрутингу: зі "знайти співробітника, що вже усе вміє" на "знайти співробітника, який має талант і готовність вчитися тому, що потрібно".

Роботодавці почали звертати на емоційний стан кандидата більше уваги, ніж на його професійні навички, зазначають рекрутери. З огляду на війни в багатьох людей спостерігаються різні психологічні розлади, але не секрет, що депресивний настрій працівників негативно впливає ефективність виконання робочих процесів у колективі.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Стало відомо, кому буде простіше знайти роботу у 2023 році: українцям озвучили основні тенденції

Також компанії готові проводити інтенсивне навчання нових людей, тому розглядатимуться не лише люди з багаторічним досвідом, а й молоді фахівці без досвіду. Шанси знайти роботу у них 2023 року збільшаться. Близько 60% роботодавців заявили про намір найняти нових співробітників, ще 23,6% хочуть зберегти існуючі колективи – не наймаючи нових людей, але й не звільняючи працюючих.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На фоні міграції українців за кордон багато роботодавців називають основним бар'єром для розширення команди наступного року дефіциту кваліфікованих кадрів. Також наголошується, що у великого відсотка претендентів нереалістичні вимоги до заробітної плати. А роботодавці у сьогоднішніх реаліях не можуть платити стільки, скільки хочуть заробляти українці.

Раніше повідомлялося, що в Україні побільшало вакансій для фрілансерів.

Головне