В Україні збільшилася кількість вакансій для фрілансерів: на яких фахівців найбільший попит наприкінці року

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні під час війни побільшало фрілансерів. Зокрема, зріс попит на перекладачів і копірайтерів. Які ще вакансії затребувані серед фрілансерів на сьогоднішній день, повідомляє портал Freelancehunt.

В Україні збільшилася кількість вакансій для фрілансерів: на яких фахівців найбільший попит наприкінці року - today.ua

Влітку в Україні запрацювали нові норми "мовного закону", згідно з якими усі сайти повинні мати український інтерфейс та стартову сторінку українською мовою. Версія державною мовою повинна мати не менше за обсягом та змістом інформації, ніж іншомовні версії сайтів та сторінок.

Якщо йдеться про інтернет-представництво іноземної компанії, його українськомовна версія може мати менший обсяг інформації, ніж основна, але достатній для того, щоб користувач з України міг повністю розуміти мету діяльності компанії.

У зв'язку з цим попит на перекладачів та копірайтерів почав зростати. За даними порталу, кількість проєктів для перекладачів зросла на 57% (бюджет зріс на 90%). Десь на 11% підвищився попит на копірайтерів, і на 22% збільшився бюджет для них.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

В Україні збільшилася кількість вакансій для фрілансерів: на яких фахівців найбільший попит наприкінці року

Збільшилася кількість вакансій і для дизайнерів-фрілансерів, програмістів та фахівців, що працюють з аудіо та відео. На 27% побільшало виконавців за напрямом "Дизайн мобільних застосунків", на 25% – "Розроблення шрифтів", на 23% – "Дизайн візитівок".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За рік приріст фрілансерів в Україні становить 33%. На початку війни кількість замовлень впала майже до нуля, але у квітні попит на фріланс-спеціалістів виріс.

Раніше повідомлялося, що на українців чекає хвиля масових скорочень після Нового року.