Що буде зі смартфоном, якщо заряджати його всю ніч: названа головна небезпека

Автор: Лобанова Єлизавета

Якщо часто залишати смартфон заряджатися на всю ніч, він вам довго не прослужить. Батареї сучасних пристроїв швидко заряджаються, і їхнє тривале підключення до мережі може мати негативні наслідки. Експерти розповіли, у чому головна небезпека тривалої зарядки смартфона.

Що буде зі смартфоном, якщо заряджати його всю ніч: названа головна небезпека - today.ua

Чому смартфон не бажано заряджати всю ніч

Тривале заряджання смартфона повільно вбиває пристрій. Відмовтеся від звички ставити смартфон перед сном на зарядку і відключати його від живлення тільки зранку.

Фахівці зазначають, що мобільний телефон має бути підключений до мережі стільки, скільки потрібно для зарядки. При чому не потрібно чекати, доки гаджет зарядиться на 100%. Ідеальний заряд – 80%.

Що буде зі смартфоном, якщо заряджати його всю ніч: названа головна небезпека

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Якщо вам потрібно зарядити смартфон до 100%, то в такому випадку не перетримуйте його на зарядці, і відключайте від живлення, як тільки дійдете до необхідної позначки.

Більш тривала зарядка знижуватиме ємність батареї, і вам доведеться розпрощатися зі своїм смартфоном раніше, ніж ви плануєте.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб продовжити термін роботи свого смартфона, фахівці рекомендують заряджати акумулятор порціями пару-трійку разів на день. Наприклад, вранці в автомобілі, на роботі – від комп'ютера та ввечері – вдома від розетки. Так ви продовжите термін служби пристрою.

Раніше повідомлялося, чому перед зарядкою смартфона потрібно знімати чохол.