Названо дві причини, чому перед зарядкою смартфона потрібно знімати чохол

Автор: Лобанова Єлизавета

При зарядці смартфона мало хто знімає чохол. Але як з'ясувалося, якщо цього не робити, то через це з батареєю можуть початися серйозні проблеми. Варто дізнатися про них детальніше, щоб навмисне не скорочувати термін експлуатації свого пристрою.

Названо дві причини, чому перед зарядкою смартфона потрібно знімати чохол - today.ua

Чому не можна заряджати смартфон у чохлі

Коли смартфон заряджається, він виділяє тепло, і якщо пристрій знаходиться в чохлі, тепло не може вільно поширюватися. Це, у свою чергу, викликає перегрів і пошкодження батареї смартфона. Крім того, деякі чохли можуть заважати правильній вентиляції смартфона, що також може спричинити перегрів та погіршення його продуктивності.

Смартфони всіляко потрібно захищати від перепадів температур, переохолодження та перегріву, оскільки це впливає на їхню продуктивність.

Є ще один цікавий нюанс. Зарядка смартфона в чохлі може тривати більше часу, ніж без нього. Тому зняття чохла дозволяє ще й прискорити процес зарядки. Переконайтеся самі, зарядивши свій смартфон спочатку у чохлі, а потім без нього.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Названо дві причини, чому перед зарядкою смартфона потрібно знімати чохол

У Apple підтвердили, що зарядка iPhone без чохла позитивно позначиться на тривалості терміну служби акумуляторного блоку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А якщо ви турбуєтеся про те, щоб ваш смартфон не отримав подряпини під час зарядки без чохла, то покладіть його на м'яку тканину або на подушку. При цьому не залишайте смартфон поблизу батареї або на сонці.

Раніше повідомлялося, які можуть бути причини повільної зарядки смартфона.