Vodafone зробив своїм абонентам подарунок: цілий день безкоштовного інтернету і зв'язку

Vodafone порадував своїх абонентів воістину царським подарунком. Він запустив послугу, яка забезпечить клієнту безкоштовний зв'язок і безкоштовний інтернеті на цілу добу, у тому випадку, якщо він забув або не встиг вчасно поповнити рахунок.

Vodafone зробив своїм абонентам подарунок: цілий день безкоштовного інтернету і зв'язку - today.ua

У наш стрімкий час іноді трапляються ситуації, коли не встигаєш або просто забуваєш вчасно поповнити свій мобільний рахунок, а зв'язок потрібен тобі, як повітря. При цьому, звичайно, можна скористатися зв'язком поза тарифним планом, але він, як правило, надзвичайно дорогий. Саме для таких випадків Vodafone передбачив свою нову послугу "День без турбот".

Підключившись до цієї послуги, абонент Vodafone отримає цілих 5 гігабайт мобільного інтернету, безлімітний зв'язок всередині своєї мережі і 30 хвилин безкоштовного зв'язку з іншими операторами. Причому все це - абсолютно безкоштовно і на цілу добу.

Однак при цьому у Vodafone попереджають клієнтів, що їм потрібно мати на рахунку не менше 2 копійок, щоби скористатися цією послугою.

Як підключитися до послуги "День без турбот"

Зробити це можна введенням доволі простого набору символів - * 101 * 888 #.

Можна підключитися й іншим способом: натиснути кнопку "Підключити послугу" на сайті мобільного оператора і далі вже просто слідувати за інструкціями. Vodafone зробив своїм абонентам подарунок: цілий день безкоштовного інтернету і зв'язку

Послуга доступна для абонентів, що користуються такими тарифними планами:

  • Vodafone SuperNet Start / SuperNet Pro / SuperNet Pro / SuperNet Turbo / SuperNet Unlim
  • joice
  • Vodafone SuperNet Start-2019 / SuperNet Pro-2019 / SuperNet Turbo-2019 / SuperNet Pro-1-2019
  • Vodafone UNLIM 3G / UNLIM 3G Plus
  • Vodafone Smart 4G XS / Smart 4G S / Smart 4G M
  • Vodafone Light / Light
  • Vodafone RED XS / RED S / RED M / RED L
  • Vodafone RED EXTRA XS / RED EXTRA XS-2 / EXTRA S / RED EXTRA
  • M / RED EXTRA L
  • Vodafone ZАХІД

Ця послуга буде доступна протягом 24 годин з моменту її підключення. А момент цей настає тоді, коли абоненту прийде SMS-повідомлення про те, що вона підключена. Причому користуватися послугою "День без турбот" можна неодноразово. Єдина умова - щоб із дня попереднього користування нею пройшло не менше тижня.

Нагадаємо, нещодавно Vodafone також запустив новий тариф преміум-класу за ціною соціального. Його вартість всього 100 гривень на місяць.

ДЖЕРЕЛОgsminfo