Vodafone запустив новий тариф преміум-класу за ціною соціального

Оператор мобільного зв'язку Vodafone запустив новий тарифний план, про який можна було тільки мріяти. При досить низькій вартості, абоненту надають велику кількість послуг та переваг.

Vodafone запустив новий тариф преміум-класу за ціною соціального - today.ua

Новий дешевий, але при цьому повністю "упакований" тарифний план від Vodafone називається SuperNet Turbo. Пакет послуг в даному тарифі просто вражає.

Після підключення та внесення абонплати власникам тарифного плану Vodafone SuperNet Turbo будуть нараховані 20 гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету, 700 хвилин на дзвінки по Україні або повний безліміт на дзвінки всередині мережі Vodafone і 300 хвилин дзвінків на інші мережі.

Крім того, в рамках Vodafone SuperNet Turbo на три місяці надається безкоштовна підписка YouTube Premium разом з YouTube Music Premium і Video Pass.

Vodafone запустив новий тариф преміум-класу за ціною соціального Підключити тарифний план Vodafone SuperNet Turbo можна на офіційному сайті мобільного оператора. Однак є одне "АЛЕ!", даний тариф є регіональним, тому діє він тільки в межах деяких областей України. Перед підключенням обов'язково уточніть регіони дії пакета послуг.

Абонплата для користувачів, які виберуть Vodafone SuperNet Turbo, складе 100 гривень на місяць. Це дуже демократична вартість за пакет послуг в порівнянні з іншими, менш "упакованими" тарифами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Vodafone знайшов спосіб убезпечити своїх абонентів від крадіжки грошей з банківських рахунків.