В Україні виросли пенсії: стало відомо, кому і скільки додали

Незважаючи на війну, в Україні зросли пенсії. У березні відбулося заплановане підвищення пенсійних виплат. Воно було заплановано та анонсовано ще до війни, і з початком військових дій уряд вирішив не відмовлятися від своїх планів.

В Україні виросли пенсії: стало відомо, кому і скільки додали - today.ua

Так, завдяки наймасштабнішому підвищенню пенсій, індексації, у березні зросли виплати у 10 мільйонів українців. При цьому якщо не враховувати пенсії, призначені за спецзаконами, то виплати зросли в середньому на 360 гривень.

Водночас, 1,3 млн. осіб отримали підвищення у розмірі 100 гривень (це мінімальне підвищення). І 0,66 млн громадян підвищили виплати на 135 гривень. В Україні виросли пенсії: стало відомо, кому і скільки додали Крім того, вперше разом із основною пенсією індексували також і доплати, включаючи й вікові. Таким чином, 2,21 млн пенсіонерів віком від 75 років отримали індексовані вікові доплати.

Державою також встановлені доплати деяким одержувачам пенсії:

  • 2100 грн - 1,05 млн одержувачів;
  • 2300 грн - 1,33 млн одержувачів.

При цьому вагоме підвищення отримали військові пенсіонери.

"Середній розмір підвищення цієї категорії склав 787 гривень. При цьому за видами пенсій: за вислугу років підвищення отримали 368 333 одержувача в середньому на 837 гривень; за інвалідністю підвищення отримали 39 235 одержувачів у середньому на 995 гривень", – повідомила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна.

Нагадаємо, українцям розповіли, як може змінитися їхня пенсія при отриманні ними допомоги для переселенця.

ДЖЕРЕЛОukranews