Українцям пояснили, як може змінитися їхня пенсія при виплаті допомоги для переселенців

Українцям пояснили, чи може виплата щомісячної допомоги для переселенців вплинути на пенсії. Допомога, яку держава пообіцяла внутрішнім переселенцям, ніяк не впливає на пенсію. Отже, занепокоєння пенсіонерів з приводу того, що вони через цю виплату можуть втратити частину своєї пенсії, є абсолютно безпідставними.

Українцям пояснили, як може змінитися їхня пенсія при виплаті допомоги для переселенців - today.ua

Про це розповіли у Telegram-каналі "Пенсійний кур'єр відповідає", пояснивши, чому пенсіонерам не варто непокоїтись.

"Ця допомога надається як допоміжний соціальний захист для людей, вимушених покинути свою домівку через військові дії. Вона виплачуватиметься додатково до пенсії, якщо переселенець - пенсіонер", - пишуть у Telegram-каналі.

Українцям пояснили, як може змінитися їхня пенсія при виплаті допомоги для переселенців

Крім того, українцям пояснили, що цю допомогу у розмірі 2000 гривень виплачуватимуть усім внутрішньо переміщеним особам – незалежно від того, якого числа вони за нею звернулися. Тобто, якщо подати заявку на допомогу навіть в останні числа місяця, то її виплатять за місяць, в якому вона була подана.

Нагадаємо, тим часом заявки на допомогу 6500 гривень, яку виплачують за програмою "єПідтримка" громадянам, що втратили роботу через війну, прийматимуть лише до 31 березня. Після цього прийом заявок припинять.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua