У Нафтогазі повідомили, чи вистачить Україні запасів газу до закінчення опалювального сезону

Автор: Марченко Любов

Голова компанії Нафтогаз Юрій Вітренко оприлюднив дані про запаси газу, які є в підземних сховищах України, та розповів, чи вистачить їх для закінчення опалювального сезону.

У Нафтогазі повідомили, чи вистачить Україні запасів газу до закінчення опалювального сезону - today.ua

Сьогодні газ в Україні є в достатній кількості, запевнив на прес-конференції топ-менеджер компанії.

"У нас зараз у підземках майже 9,5 млрд куб. метрів газу. Цього достатньо для того, щоб забезпечити потреби українців у газі, в теплі", – повідомив Вітренко.

У Нафтогазі повідомили, чи вистачить Україні запасів газу до закінчення опалювального сезону Глава Нафтогазу каже, що на сьогодні в Україні немає жодної проблеми із забезпеченням газом, проте є проблеми з інфраструктурою. Адже багато важливих об'єктів газотранспортної системи розташовані або в місцях, де тривають бої, або в безпосередній близькості до місць боїв. До того ж, у багатьох випадках противник навмисне стріляє по цих об'єктах, прагнучи вивести з ладу українську ГТС.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

При цьому компанія Укргазвидобування, незважаючи на війну, продовжує видобуток газу на всіх родовищах, де це можливо. Не припинилося також імпортне постачання газу з Європи. Україна, як і раніше, імпортує цей енергоресурс з Угорщини, Польщі та Словаччини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому слід пам'ятати, що після війни, крім відновлення українських міст і селищ, зруйнованих загарбниками, нам доведеться також терміново вирішувати проблему з енергетичною безпекою країни. Адже до 2027 року Європа має намір повністю позбутися російських енергоресурсів - газу, нафти і вугілля.

Нагадаємо, компанія Нафтогаз повідомила про скорочення обсягу постачання газу споживачам.

Головне