Нафтогаз повідомив про скорочення обсягу постачання газу споживачам

Компанія Нафтогаз Трейдинг (дочірня компанія НАК Нафтогаз України) повідомила про скорочення добового обсягу постачання газу своїм споживачам. Обсяг скоротився на 5% і зараз становить близько 85 млн кубометрів на добу.

Нафтогаз повідомив про скорочення обсягу постачання газу споживачам   - today.ua

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу у Facebook-акаунті компанії.

Компанія Нафтогаз продовжує постачати газ своїм споживачам. У цьому їй допомагають облгази, які доставляють газ безпосередньо в домівки споживачів. Найважче зараз працювати газовикам в регіонах, де тривають бойові дії.

Зокрема, у повідомленні йдеться про персонал АТ Донецькоблгаз, який ремонтує пошкоджені ділянки газопроводів буквально під ворожим вогнем. Там, де це можливо, спеціалісти швидко проводять ремонтні роботи, аби забезпечити споживачам постачання блакитного палива.

Нафтогаз повідомив про скорочення обсягу постачання газу споживачам

Водночас  компанія Нафтогаз Трейдинг повідомила про скорочення загального обсягу постачання газу на 5%.

"Це пояснюється як потеплінням, так і призупиненням співпраці із компанією деяких збутових підприємств в регіонах, що найбільше потерпають від російської агресії", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зокрема, тимчасово припинена співпраця Нафтогазу із ТОВ Маргаз у Маріуполі. Практично у постачальників немає на сьогодні жодного каналу зв'язку з цією компанією.

Водночас, у Нафтогазі нагадують, що 15 березня настав строк для розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий газ. Вони отримують блакитне паливо за пільговою ціною. Звісно, нині не всі можуть вчасно розрахуватись за спожите. Однак майже 850 виробників тепла (це становить 65% від усіх теплопостачальних підприємств, які користуються газом від Нафтогазу) зуміли розрахуватися вчасно, за що Нафтогаз їм вдячний. Решта постачальників тепла також пообіцяли розрахуватися найближчим часом.

Нагадаємо, Міненерго повідомило, яким буде тариф на електроенергію до закінчення воєнного періоду.