У двох областях України виплатять окрему допомогу ВПО: як отримати по 6660 гривень

Автор: Марченко Любов

Переселенці, зареєстровані у двох областях на заході України, отримають окрему допомогу ВПО, розмір якої становитиме 6660 гривень на особу. На такі виплати можуть претендувати ті, хто не отримував іншої допомоги. принаймні, протягом попередніх 30 днів.

У двох областях України виплатять окрему допомогу ВПО: як отримати по 6660 гривень - today.ua

Цю грошову допомогу ВПО виплачуватиме благодійний фонд Посмішка ЮА у партнерстві з місією JERU, що об'єднує міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe, Concern Worldwide та CESVI.

Хто може розраховувати на таку допомогу?

На неї можуть розраховувати переселенці, які зареєстровані у двох областях на заході України – Тернопільській та Хмельницькій.

Щоби претендувати на таку допомогу ВПО, вони повинні відповідати трьом умовам:

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

  • мати статус ВПО, отриманий після 24 лютого 2022 року;
  • бути зареєстрованими у Хмельницькій або Тернопільській областях;
  • не отримувати іншу допомогу від неурядових та міжнародних організацій протягом останніх 30 днів.

У двох областях України виплатять окрему допомогу ВПО: як отримати по 6660 гривень

Який розмір допомоги?

Розмір щомісячної виплати становить 2220 гривень. Гроші виплачують упродовж трьох місяців. Тобто загалом на одного переселенця припадає 6660 гривень допомоги. Ну і, звичайно, якщо в сім'ї більше людей, ця сума множиться на кількість членів сім'ї.

Поки виплати допомоги від БФ Посмішка ЮА призупинено

У фонді звертають увагу, що їх саме призупинено, а не припинено. Причина тимчасового призупинення виплат у тому, що від переселенців надійшло забагато заявок, і фахівці фонду не встигають їх опрацювати. Донору JERU, який фінансує цю програму, поки що передадуть усі заявки, повністю оформлені та зареєстровані до 17 серпня.

"Через велику кількість звернень донор припиняє реєстрацію, щоб опрацювати запити. Про відновлення реєстрації повідомимо на наших сторінках у соцмережах", - повідомили ініціатори допомоги.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У благодійному фонді також повідомляють, що заявки, які ще не були зареєстровані (претенденти залишили тільки свої контакти без банківських реквізитів), також будуть розглянуті протягом найближчих двох тижнів. Після того, як заявників верифікують, у фонді винесуть рішення щодо виплати їм допомоги. Воно може бути як позитивним, і негативним. У будь-якому разі їм це рішення повідомлять.

Нагадаємо, ще один вид допомоги обіцяють мешканцям Мелітополя, які переїдуть із окупованої території на підконтрольну частину України. Їм виплатять по 6600 гривень.