Переселенці в Україні можуть розраховувати на новий вид допомоги: названо умови отримання 6600 грн

Автор: Лобанова Єлизавета

Переселенці в Україні отримують грошову допомогу як від уряду, так і міжнародних організацій. Стало відомо, що мешканці Мелітополя, які виїхали з окупації, зможуть оформити фінансову допомогу від міжнародної гуманітарної організації Save the children після прибуття до Запоріжжя.

Переселенці в Україні можуть розраховувати на новий вид допомоги: названо умови отримання 6600 грн - today.ua

Сума виплат становитиме 6600 гривень на кожного члена сім'ї. За словами мера Мелітополя Івана Федорова, зареєструватись на виплати можна протягом трьох діб після евакуації. Для цього потрібно знати власний банківський IBAN рахунок. Волонтери зустрічають прибулих в "Епіцентрі" та допомагають подавати заявки на виплати 6600 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міжнародна організація самостійно визначає, хто отримає виплати. Допомога не надається тим громадянам, які вже протягом трьох місяців отримували кошти від інших міжнародних організацій. Переселенці в Україні можуть розраховувати на новий вид допомоги: названо умови отримання 6600 грн Міжнародні організації за шість місяців війни виплатили по 2200 грн вже понад 1,1 млн. громадянам, які заповнили заявки на сайтах різних організацій. Українці, як і раніше, можуть подаватися на допомогу від Продовольчої програми ООН, Норвезької ради у справах біженців та Червоного Хреста. Нагадаємо, що отримати можна лише один вид допомоги.

Раніше повідомлялося, що внутрішньо переміщені особи, які подавали заявки на отримання виплат через "Дію" до 30 квітня, але досі не отримали своїх грошей, можуть повторно подати заяви на виплати до 1 жовтня включно.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові