Переселенці в Україні можуть подати повторні заявки на отримання виплат: до якого числа потрібно встигнути

Внутрішньо переміщені особи, які подавали заявки на отримання виплат через "Дію" до 30 квітня, але досі не отримали свої гроші, можуть повторно подати заяву на виплати до 1 жовтня включно. Для цього ВПО слід звернутися до органу соцзахисту населення за своїм місцем проживання.

Переселенці в Україні можуть подати повторні заявки на отримання виплат: до якого числа потрібно встигнути - today.ua

Так, у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій було ухвалено рішення виплатити гроші всім громадянам, які подадуть заяви. Через велику кількість претендентів можливі затримки у виплатах.

У разі, якщо внутрішній переселенець із квітня досі не отримав своїх грошей, для отримання допомоги йому потрібно прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву. Додатково потрібно надати інформацію, яка підтверджує факт подання заяви через додаток Дія раніше. Протягом 10 днів гроші таким заявникам мають сплатити на картку. Переселенці в Україні можуть подати повторні заявки на отримання виплат: до якого числа потрібно встигнути Звертатися повторно по виплати українці зможуть протягом наступних двох місяців. Нагадаємо, що грошова допомога ВПО під час війни становить 2000 гривень для здорових дорослих людей, та 3000 гривень на кожну дитину чи дорослу з інвалідністю.

Переселенці отримують допомогу від українських та міжнародних організацій. Йдеться про 2200 грн протягом трьох місяців на кожного члена сім'ї.

Раніше повідомлялося, кого із переселенців у серпні позбавлять матеріальної допомоги.

ДЖЕРЕЛОunian.net