У “Дії“ запустили нову послугу для підприємців

Автор: Максимов Віталій

Українським підприємцям тепер простіше змінити прізвище, ім'я, по батькові та своє місце знаходження для офіційного обліку (ця інформація зберігається в Єдиному державному реєстрі). Також, завдяки порталу "Дія" ця послуга стала дешевшою.

У “Дії“ запустили нову послугу для підприємців - today.ua

Раніше підприємці для виконання вищезгаданих дій мали йти до міської ради або до центру надання адміністративних послуг. Це забирало 250 гривень та, головне, багато часу. Після подання заяви потрібно було чекати кілька днів, перш ніж у базі даних з'явиться оновлена інформація.

Тепер підприємці можуть виконати вищезгадані дії онлайн на порталі Дія, а вартість послуги знизилася до 190 гривень. На внесення змін необхідно лише 10 хвилин, а реєстрація пройде за 1 день.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У “Дії“ запустили нову послугу для підприємців Раніше Міністерство цифрової трансформації анонсувало появу під час дії воєнного стану кількох нових послуг на порталі та у додатку Дія. Так, зокрема, громадяни України зможуть через смартфон зареєструвати шлюбний союз (як проходитиме ця процедура – поки що не відомо).

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні стало простіше отримати статус безробітного завдяки додатку Дія.