Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздки

Автор: Марченко Любов

Компанія Укрзалізниця запустила пасажирський поїзд, що складається зі старих німецьких вагонів. Такий пасажирський склад, який ходить під номером 287, з'явився на маршруті Київ-Одеса.

Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздки - today.ua

Поїзд складається з німецьких вагонів, які були виготовлені в 1980-1990 роках. Переваги та недоліки поїздки в такому потязі оцінив відомий блогер Олег Васильєв.

Васильєв розповів, що є в таких вагонах, і чим вони відрізняються від тих, які звичні для українців. Блогер знайшов у купе навіть зовсім незвичайний елемент, якого немає у вітчизняних вагонах, з яких складаються поїзди Укрзалізниці. Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздки

Отже, що є в такому поїзді:

  • окремі купе на три ліжка;
  • умивальник зі змішувачем;
  • розетка на 220 В;
  • вішалка для одягу;
  • мультимедійна система;
  • панель індикації.

Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздкиІз зовсім незвичайного - вічко у дверях купе, щоби можна було зсередини спостерігати за тим, що відбувається в коридорі вагона.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

В Україні скасували державне регулювання цін на соціальні продукти: що це означає

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Як на мене, то цілком непогана альтернатива іншим поїздам, особливо в період пікових перевезень. Такі ж вагони, розраховані на три людини в купе, їздять в країнах ЄС, тому українці мають можливість відчути особливості зарубіжних залізниць", - говорить блогер.

Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздки

Є у такого поїзда і вада

Габарити німецьких вагонів не зовсім вписуються у київські перони. Через це між потягом і пероном утворюється чималий зазор, в який можна впасти. Особливо небезпечний він для дітей. Тому пасажирам доводиться при посадці і висадці акуратно передавати дитину з рук у руки, щоби вона не впала під поїзд. Укрзалізниця запустила новий поїзд зі старих німецьких вагонів: пасажир поділився враженнями від поїздки Нагадаємо, Укрзалізниця незабаром запустить кілька електричок, пристосованих для подорожей людей із особливими потребами.