“Укрзалізниця“ вводить нові маршрути на літо і змінює меню у поїздах

Компанія "Укрзалізниця" анонсувала великі зміни на маршрутах руху поїздів. В Україні мають намір запровадити літні маршрути, якими можна буде легко доїхати з будь-якого регіону України до курортів Чорного та Азовського морів. Крім того, в компанії мають намір скоротити час проходження поїздів з початкового пункту у кінцевий.

“Укрзалізниця“ вводить нові маршрути на літо і змінює меню у поїздах - today.ua

"Укзалізниця" вводить на літо близько трьох десятків нових маршрутів. У компанії заявили про це під час презентації нововведень, запланованих вже на найближчі місяці.

Зокрема, на Азов планують пустити потяг №228 за маршрутом Київ-Бердянськ, який буде долати шлях зі столиці до Бердянська вночі. А зі Львова у тому ж напрямку відправиться поїзд Львів-Новоолексіївка.

Крім того, в компанії планують оптимізувати графіки руху поїздів уже існуючими маршрутами.

"Це дозволить заощадити пасажирам більш 1 млн годин на рік за рахунок прискорення поїздів", - розповів керівник пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

Він також пояснив ці абстрактні мільйон годин на конкретних прикладах

Наприклад, поїзд №10/9 Київ-Маріуполь прискориться на 57 хвилин за рахунок зміни маршруту на ділянці Запоріжжя-Камиш-Зоря. Замість Запоріжжя-Федорівка-Камиш-Зоря він тепер буде їхати по відрізку Запоріжжя-Пологи-Камиш-Зоря. Зворотний хід також скоротиться - на 45 хвилин.

Швидше також буде їхати поїзд №357, який слідує до Рахова. Його час у дорозі скоротиться на 34 хвилини.

Вже існуючі маршрути будуть ходити частіше

Хочуть ввести також додатковий поїзд Київ-Бердянськ на додаток до №116, який вже є. Новий маршрут буде відправлятися з Києва о 16:15.

Поїзд №5/6 Херсон-Ужгород влітку курсуватиме щодня. Крім нього на щоденний графік руху перейде поїзд №56/57 Ковель-Одеса. А ось в поїзді №145/146, що їде за маршрутом Київ-Ізмаїл, додадуть ще одну зупинку. Він буде зупинятися в Кароліно-Бугаз.

До кінця 2021 року також ще планують відремонтувати потяги Skoda. Вони будуть ходити на маршрутах Київ-Харків, Київ-Вінниця та Київ-Тернопіль. Загалом, компанія "Укрзалізниця" анонсує такі нові маршрути: “Укрзалізниця“ вводить нові маршрути на літо і змінює меню у поїздах

У поїздах Інтерсіті+ обіцяють годувати по-новому

У поїздах Інтерсіті+ буде оновлене меню Ланчбокс і новий дитячий ланчбокс від Do&Co і WOG. Причому ці нові меню стали доступні пасажирам цих потягів вже з 18 березня.

Нагадаємо, Наглядова рада "Укрзалізниці" звільнила з посади голови правління компанії Володимира Жмака, аргументуючи звільнення тим, що Жмак нібито діяв в інтересах мільярдера Ріната Ахметова.

ДЖЕРЕЛОliga.net
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...
Українцям розповіли, що може спровокувати зниження цін на газ найближчим часом
Ситуація з тарифами на газ в Україні незабаром може докорінно змінитися. Ціни на блакитне паливо будуть залежати від поведінки самих українців, які за...