Главу «Укрзалізниці» звільнили через півроку після вступу на посаду

Автор: Шевченко Лилия

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак рішенням Кабінету міністрів України звільнений з займаної посади. Про це розповів нардеп Олексій Гончаренко.

Главу «Укрзалізниці» звільнили через півроку після вступу на посаду - today.ua

Протистояння між членами правління «Укрзалізниці» і Наглядовою радою призвело до того, що з поста глави компанії був звільнений Володимир Жмак, який вступив на посаду лише півроку тому, в серпні 2020 р.

Загострення відносин між правлінням і наглядовою радою «Укрзалізниці» почалося на тлі ініційованої керівництвом компанії реформи. Наглядова рада прийняла рішення заблокувати пропоновані зміни. За звільнення Володимира Жмака члени Наглядової ради проголосували одноголосно, пояснивши своє рішення тим, що голова правління діяв в інтересах олігарха Ріната Ахметова.

Кабінет міністрів України, як повідомляє Олексій Гончаренко, в середу, 17 березня, прийняв відставку Жмака.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Главу «Укрзалізниці» звільнили через півроку після вступу на посаду Відзначимо, що Володимир Жмак знаходиться на лікарняному, оскільки вдруге захворів на коронавірус. Однак глава УЗ висловив готовність в режимі онлайн бути присутнім на засіданнях. Так, у четвер, 18 березня, має відбутися засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка здійснює моніторинг УЗ, з метою виявлення причин важкого економічного стану компанії, особливо в сфері вантажоперевезень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль раніше доручив Міністерству інфраструктури України надати Кабміну вичерпну інформацію про діяльність правління «Укрзалізниці» і Наглядової ради за період 2017-2021 років.

Нагадаємо, раніше в УЗ заявили про старт поетапного збільшення цін на квитки в залізничному транспорті з 1 квітня. Скільки буде коштувати проїзд після подорожчання?