“Укрзалізниця“ підвищує вартість квитків вже з 1 квітня

Автор: Лобанова Єлизавета

"Укрзалізниця" з 1 квітня почне підвищувати вартість своїх квитків на 2% в місяць. Зростання тарифів позначиться на перевезеннях пасажирів і багажу. З квітня ціни на квитки будуть рости щомісяця, і до кінця року загальне зростання складе 22%.

“Укрзалізниця“ підвищує вартість квитків вже з 1 квітня - today.ua

У компанії пояснили, що до вартості проїзду пасажирів у загальних, плацкартних, купейних вагонах з 4-місцевими купе і м'яких вагонах з 2-місцевими купе щомісяця, починаючи з 1 квітня, буде застосовуватися коефіцієнт індексації 1,02. Також планується індексація на 22% тарифів на перевезення багажу, вантажобагажу та перевезення вагонів в порожньому стані.

Зростання цін на квитки принесе бюджету "Укрзалізниці" додаткові 557,9 млн грн до кінця року.

У Міністерстві інфраструктури заявили, що індексація тарифів пов'язана з необхідністю поступового зменшення субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних. “Укрзалізниця“ підвищує вартість квитків вже з 1 квітня Індексація вартості проїзду повинна була відбутися ще в 2019 році, потім її перенесли на березень 2021, а потім на квітень.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб заощадити до 40% від вартості ж/ д квитка, квитки потрібно купувати заздалегідь. Додатково в деяких потягах "Укрзалізниці" можна замовити харчування. У поїздах Інтерсіті і Інтерсіті+ купити готові страви можна прямо у вагоні.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" з 7 березня скасувала рух поїздів в чотирьох областях через жорсткий карантин.