Українцям розповіли, як захистити побутову техніку під час відключення світла

В Україні через ракетні удари російських окупантів по об'єктах енергетичної інфраструктури проходять планові та позапланові відключення електрики. За таких умов може зламатися побутова техніка. Фахівці Мінреінтеграції дали поради українцям, як при відключенні світла зберегти електроприлади.

Українцям розповіли, як захистити побутову техніку під час відключення світла - today.ua

Насамперед, врахуйте, що після того, як зникло світло, потрібно відключити від мережі бойлери, пральні машини, електронагрівачі, електроплити та чайники. В іншому випадку вони можуть зламатися, а їх ремонт коштуватиме дорого. У жодному разі самостійно не намагайтеся ремонтувати щось в елеткрощитовій свого будинку, так як це може бути смертельно небезпечно. Це мають робити електрики.

Після того, як у вашій квартирі, будинку чи офісі знову з'явилося світло, електричні прилади потрібно вмикати по черзі. Наприклад, спочатку зарядіть свій смартфон, а хвилин через 30 після цього можна буде увімкнути пральну машину.

Обов'язково контролюйте роботу обігрівачів та генераторів. Через них може виникнути пожежа, якщо їх неправильно використовувати.

Українцям розповіли, як захистити побутову техніку під час відключення світла

Електротехніку потрібно купувати лише сертифіковану та в офіційних магазинах. Так ви будете впевнені, що купили якісний пристрій і він не матиме мимовільного займання. І, звичайно, побутову техніку потрібно експлуатувати згідно з інструкцією.

Нагадаємо, раніше ми назвали п'ять способів, як урятувати батарею смартфона від перегріву.