Названо п'ять способів, як врятувати смартфон від перегріву батареї

Більшість користувачів смартфонів рано чи піздно стикаються з проблемою перегрівання пристроїв. Ця проблема вимагає вирішення, адже сама по собі не зникне. Якщо нехтувати нею, то можуть початися проблеми із запуском деяких програм на смартфоні.

Названо п'ять способів, як врятувати смартфон від перегріву батареї - today.ua

Найперша екстренна міра, коли ви відчуваєте, що ваш смартфон перегрівся, - це вимкнути його і дати охолонути. Однак це не єдиний спосіб. Існують інші варіанти того, як не допустити перегрів і знизити температуру гаджета. Звичайно, важливо паралельно розібратися, що стало причиною перегріву смартфона.

Зменшіть яскравість дисплея

Дисплей – одна з найбільш енергоспоживаних деталей телефону. Чим вища  яскравість, тим більше потрібно енергії, і тим більше пристрій нагрівається. Тому зменшіть яскравіть свого смартфону, коли користуєтеся ним у повсякденному житті. І тим самим ви зменшете навантаження на батарею.

Захистіть смартфон від зовнішніх факторів

Прямі сонячні промені та опалювальні прилади можуть завдати шкоди будь-якому гаджету. Не бажано використовувати захисні плівки на задній панелі смартфона, адже вони затримують тепло. Якщо смартфон гарячий постійно – це говорить про можливу наявність всередині вологи. Це відбувається, коли смартфон потрапляє під дощ або на нього проливається рідина. Тому намагайтеся не користуватися гаджетов на вулиці при вологій погоді.

Названо п'ять способів, як врятувати смартфон від перегріву батареї

Вимкніть непотрібні функції

Мобільний інтернет, Bluetooth, Wi-Fi та GPS витрачають велику кількість енергії. Коли усі ці функціх одночасно увімкнені, то смартфон швидко нагрівається. Щоб смартфон міг тримати заряд більш тривалий час і не перегрівався, використовуйте Google Maps замість GPS (ця функція визначає місцезнаходження телефону без попиту), користуйтеся Wi-Fi, а не мобільними даними, і без необхідності не вмикайте Bluetooth.

Закрийте фонові програми

Велика кількість відкритих, у фоновому режимі, програм – ще одна причина перегріву пристрою. Видаліть непотрібні вікна, програми, а потім перезавантажте свій пристрій. В ігровому режимі процесор смартфона буде максимально навантажений, тому вимикайте цей режим, якщо постійно ним не користуєтеся.

Правильно заряджайте смартфон

Коли під'єднуєте смартфон до зарядного пристрою, кладіть його на тверду, рівну поверхню та знімайте чохол. Головне, класти пристрій подалі від батареї. А ще не забувайте, що не потрібно заряджати смартфон до 100%. Цілком вистачить 80%.

Нагадаємо, як не можна заряджати iPhone, щоб не нашкодити батареї.

ДЖЕРЕЛОitechua.com