Як не можна заряджати iPhone, щоб не нашкодити батареї: про що потрібно знати власникам смартфонів

Власники iPhone напевно не знають про те, що якщо заряджати пристрої в чохлі, це шкодить акумулятору. Ми розповімо, як правильно заряджати смартфон, і чому чохол таки краще знімати.

Як не можна заряджати iPhone, щоб не нашкодити батареї: про що потрібно знати власникам смартфонів - today.ua

Ставлячи на зарядку iPhone у чохлі, ви значно скорочуєте термін служби батареї смартфона. Багато досліджень показали, що деякі матеріали, які використовуються для виготовлення чохлів, виділяють надлишкове тепло, а під час заряджання смартфон і так нагрівається. Відповідно, чохол додає пару зайвих градусів, тим самим створюючи навантаження на акумулятор.

Якщо ви хочете продовжити заряд iPhone, то як на інших смартфонах потрібно використовувати енергозберігаючий режим. У цьому режимі вимикаються перевірка електронної пошти, візуальні ефекти, яскравість екрана знижується, а програми перестають автоматично оновлюватися.

Як не можна заряджати iPhone, щоб не нашкодити батареї: про що потрібно знати власникам смартфонів

Чим сильніше розряджений iPhone, тим менше значення стає в режимі економії заряду. Коли заряд сягає 20%, переходити в режим енергозбереження вже немає сенсу.

Власники iPhone можуть автоматизувати включення енергозбереження через "Швидкі команди", щоб економія заряду сама включалася, коли рівень заряду буде нижчим за той показник, який ви встановите.

Для цього відкрийте "Швидкі команди" та натисніть "Створити автоматизацію для себе"; виберіть "Рівень заряду" та встановіть повзунок на те число, яке вас влаштовує (наприклад, на 30%). Потім виберіть "Опускається нижче 30%" і натисніть "Далі" - "Додати дію", виберіть "Увімк./вимк. режим енергозбереження" і знову натисніть "Далі". Вимкніть функцію "Запитувати до запуску" і натисніть "Готово".

Раніше повідомлялося, як можна зарядити смартфон за допомогою звичайних батарейок.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua