Українцям розповіли, для кого тариф на електроенергію залишиться високим за будь-якого обсягу споживання

Автор: Марченко Любов

З 1 жовтня в Україні знижено тариф на електроенергію для побутових споживачів, які за місяць витрачають не більше 250 кВт-год електроенергії. Експерти енергоринку говорять, що в Україні 80% сімей не перевищують цю норму. Однак є окрема категорія домогосподарств, яким доведеться платити за колишнім тарифом - незалежно від обсягу споживання.

Українцям розповіли, для кого тариф на електроенергію залишиться високим за будь-якого обсягу споживання - today.ua

До такої категорії віднесли колективних побутових споживачів і жителів гуртожитків. Їм доведеться платити за електрику за колишньою ціною.

Як і раніше, для них тариф на електроенергію буде залишатися незмінним - 1,68 гривні. Про це повідомили в компанії Yasno ( "Київські енергетичні послуги"). Українцям розповіли, для кого тариф на електроенергію залишиться високим за будь-якого обсягу споживанняВ Yasno також розповіли, що, як і раніше, залишаються в силі тарифні коефіцієнти, за якими платять власники зонних лічильників. Наприклад, власники двозонних лічильників, як і раніше, будуть платити за звичайним (денним) тарифом і за нічним, який вдвічі нижче звичайного.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сучасні технологічні рішення і корисні побутові звички допоможуть кожній родині оптимізувати енерговитрати і щомісяця економити кошти", - підкреслив директор компанії Yasno в Києві Віктор Мельников.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Нагадаємо, українцям розповіли, що завдяки використанню багатотарифних (зонних) лічильників, можна заощадити чималі суми при оплаті електроенергії. Для побутових споживачів найбільше підходять двозонні лічильники, які дозволяють за електрику, спожиту з 23:00 до 7:00, платити вдвічі менше.