Україна отримає від США нові бронеавтомобілі Humvee

Україна додатково отримає від США нові броньовані автомобілі Humvee, а також інше військове обладнання та боєприпаси. Про це повідомило агентство новин Associated Press з посиланням на заяву офіційних осіб американської адміністрації.

Україна отримає від США нові бронеавтомобілі Humvee - today.ua

Скільки конкретно наша країна отримає нових броньованих автомобілів Хамві - поки що не відомо. Очевидно, цю інформацію оприлюднять у США найближчими днями.

Крім бронеавтомобілів Humvee, Україна у новому пакеті допомоги від Сполучених Штатів також отримає 80 000 снарядів для гаубиць, велику кількість боєприпасів для реактивних систем залпового вогню HIMARS, а також системи боротьби з безпілотниками. Це озброєння, боєприпаси та обладнання допоможе ЗСУ у боротьбі з російськими окупантами.

Окрім того, американська сторона планує передати Україні партію генераторів. Вони дуже потрібні нашій країні, оскільки через удари російських окупантів по об'єктах енергетичної інфраструктури практично у всіх областях проводять планові та позапланові відключення електрики. Через це українці активно купують та використовують бензинові й дизельні генератори.

Україна отримає від США нові бронеавтомобілі Humvee

Загальна вартість нового пакету допомоги Україні від США становить 275 млн доларів. Слід зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на українську землю Україна отримала від США військову допомогу у розмірі понад 19,3 млрд доларів.

Раніше ми розповіли про те, що може зробитиукраїнський ракетний комплекс "Вільха".