Приховування балансу, конвертація валют і переказ грошей без картки: українцям розповіли про приховані можливості додатку monobank

Приховати баланс, миттєво конвертувати гроші в будь-яку валюту, знайти поруч ще одного клієнта monobank-у і швидко перевести гроші без номера карти - це далеко не всі функції, властиві мобільному додатку monobank. Втім, про багато з них не знають навіть клієнти самого банку.

Приховування балансу, конвертація валют і переказ грошей без картки: українцям розповіли про приховані можливості додатку monobank - today.ua

Олег Гороховський, який є одним зы співзасновників банку, вирішив розповісти у своєму Facebook, які приховані функції містить додаток monobank.

Команда програмістів monobank-у постійно працює над розширенням функціоналу мобільного додатка, щоб зробити його найбільш зручним для клієнтів.

Там є чимало функцій, знаючи про які можна значно спростити собі життя:

  • Режим "інкогніто" дозволяє приховати баланс на картці клієнта в тому випадку, якщо йому доводиться робити скріншот грошового переказу. Для цього потрібно двічі натиснути на баланс або притиснути значок іконки при вході в додаток.
  • Копіювання номера карти в додатку. Для того, щоб його скопіювати, потрібно лише притиснути номер.

Приховування балансу, конвертація валют і переказ грошей без картки: українцям розповіли про приховані можливості додатку monobank

  • Копіювання номера карти з SMS в додаток для переказу коштів.
  • Вибір карти одержувача. Для цього достатньо затиснути його ім'я в телефонній книзі.
  • При створенні платежу можна вибрати валюту, в якій ви хочете відправити платіж. Для цього достатньо лише клікнути на значок валюти.
  • Shake to Pay - за допомогою цієї функції можна знайти іншого клієнта, monobank-а, який знаходиться поблизу. Для цього потрібно лише потрясти телефоном. Якщо потрясти телефоном, то з'явиться пошук того, хто поблизу. Якщо інша людина теж потрясе телефоном, ви побачите один одного і можете зробити переклад без номера карти.
  • Переклад за допомогою андроїд-смартфона з NFC. Для цього карту monobank потрібно піднести до телефону і трохи потримати - в додатку відразу відкриється функція перекладу на цю карту.
  • У розділі "Еще" можна дізнатися більше курсів валют. А при знаходженні в іншій країні сервіс відразу підбере курс валюти, який відповідає цій країні.

"Якщо при перекладі на карту вбити в поле суми платежу число, місяць і рік мого народження, то ми зарахуємо вам на рахунок 1000 гривень, списавши їх з карти випадкового клієнта. Ця фіча поки в розробці :)", - пожартував наостанок Гороховський.

Нагадаємо, у клієнтів monobank-а ночами пропадають гроші з карток. При цьому банк з них вимагає додаткову плату за розслідування.