Найпопулярніший і найбільший український інтернет-магазин розповів про великі складнощі з логістикою та замовленнями, що виникли з початком війни. Через різке падіння попиту на товари, Rozetka була змушена скоротити частину персоналу і на сьогодні не знає, як сплатити борги перед партнерами.
Про те, які часи сьогодні переживає Rozetka, і що буде з цим популярним онлайн-рітейлером, розповів у своєму Facebook співзасновник і керівник компанії Владислав Чечьоткін.
Проблеми з нестачею персоналу на складах
За словами власника, сьогодні найбільша проблема Rozetka - брак персоналу в місцях зберігання та відвантаження товару, а також плутанина в логістиці. Через те, що бойові дії проходять у безпосередній близькості від складів компанії, багато працівників звільнилися. Люди не ризикують працювати на складах, здійснюючи відвантаження товарів під безперервним обстрілом супротивника. Тому Rozetka почала будувати бомбосховище неподалік від своїх складів. Водночас доставка замовлених товарів у точки видачі сильно ускладнена через пошкоджені дороги, мости, а також через безліч блокпостів на шляху прямування машин з вантажами. Це дуже подовжує час доставки товарів. До того ж, через військові дії на сході і в центрі країни Rozetka втратила багато своїх магазинів.
Багато замовлень оплачені клієнтами, але не доставлені їм
У коментарях до посту Чечьоткіна багато клієнтів онлайн-рітейлера нарікають, що ними були замовлені товари і навіть здійснена передоплата за них, але товар до замовника не дійшов, і гроші за нього також не повернули.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Власник компанії пообіцяв, що всі гроші за не отримані товари Rosetka замовникам поверне.
Звільнення працівників компанії
Як з'ясувалося, водночас із нестачею персоналу на складах компанії, Rozetka була змушена скоротити частину своїх співробітників. Виявляється, компанії немає на що утримувати програмістів, а тому вона змушена була скоротити відділ розробників.
"Але компанія докладає всіх зусиль, щоб врятувати бізнес і зберегти колектив", - запевнив Владислав Чечьоткін.
Борги перед партнерами
Він також дуже розпливчасто відповів на коментарі партнерів під його публікацією, які дорікають, що Rozetka перестала розплачуватися з постачальниками. При цьому топ-менеджмент онлайн-магазину не відповідає на запитання ділових партнерів щодо розрахунків за отриманий товар.
"Якщо будемо живі - розрахуємось", - не дуже конкретно відповів Чечьоткін своїм партнерам.
Нагадаємо, наприкінці минулого року у Мережі з'явилась інформація, що нібито Rozetka мають намір продати компанії Kaspi із Казахстану.