У “Новій пошті“ роз'яснили, від чого залежать тарифи на їхні послуги

Компанія "Нова пошта" роз'яснила, від чого залежить вартість її послуг. Вона формується під впливом кількох чинників. І вартість товару, що відправляється - лише один із них.

У “Новій пошті“ роз'яснили, від чого залежать тарифи на їхні послуги - today.ua

Приводом до детального роз'яснення став гнівний коментар одного з клієнтів, який замовив доставку "Новою поштою" товару, купленого в інтернеті. Чоловік обурився, що йому довелося сплатити 192 гривні за пересилку товару, який обійшовся йому в 20 гривень.

"Замовив товар на 20 гривень, а доставка 192 гривні, нормально?" - запитує клієнт.

У відповідь представник "Нової пошти" попросив у нього номер накладної, щоби пояснити клієнтові, як формувалася вартість доставки його товару. Той переслав йому номер накладної.

З неї з'ясувалося, що вага відправлення склала 40 кг. Посилку доставляли з села Зарванці Вінницької області у село Коблево Миколаївської. Доставка такого вантажу на таку відстань за тарифами "Нової пошти" коштує 150 гривень. Ще в 43 гривні обійшлася вартість упаковки. А комісія від оголошеної вартості склала лише 1 гривню. В результаті вийшла загальна вартість відправки 194 гривні.

"Користуватися послугами перевізника чи ні - це Ваш вибір, а вага і розміри мають значення при перевезенні у всіх логістичних компаніях", - відповіли клієнтові.

У “Новій пошті“ роз'яснили, від чого залежать тарифи на їхні послуги При цьому на "Новій пошті" роз'яснили, що впливає на формування ціни доставки:

  • вага відправлення,
  • габарити,
  • упаковка,
  • оголошена вартість товару,
  • тип послуги ( "Відділення-Відділення", "Адреса-адреса", "Відділення-адреса" і навпаки).

Таким чином, оголошена вартість товару - лише одна зі складових вартості, і далеко не головна.

Нагадаємо, "Нова пошта" буде списувати оплату за послуги автоматично - без участі клієнта. Якщо клієнт хоче користуватися цією послугою, то йому потрібно лише прив'язати свою банківську картку до свого профілю в додатку "Нової пошти".

ДЖЕРЕЛОhvylya