Уряд вирішив не розголошувати умови договору з новим керівником Нафтогазу та його зарплату

Кабмін ухвалив два важливі рішення щодо компанії Нафтогаз. По-перше, уряд достроково звільнив двох членів правління Нафтогазу. І по-друге, Кабмін підписав контракт із новим керівником компанії Олексієм Чернишовим, в якому, зокрема, міститься і зарплата, яку він отримуватиме.

Уряд вирішив не розголошувати умови договору з новим керівником Нафтогазу та його зарплату - today.ua

Ці рішення закріплені у розпорядженнях уряду під номерами 1065 та 1066.

Щодо звільнення двох членів правління, то достроково втратили свої повноваження Владислав Воловик та Олена Бойченко. Причини звільнення цих членів правління не розголошують.

Залишилися не для широкого загалу також умови контракту з новим очільником компанії Олексієм Чернишовим. Ні його зарплата, ні інші найцікавіші моменти контракту урядом не розголошуються.

При цьому політолог і блогер Юрій Романенко у своєму Telegram (https://t.me/romanenko_dns/12749) повідомляє, що новий голова НАК вже переїхав до офісу на Михайлівській, який компанії доводиться орендувати. І це – в той час як у Нафтогазу є кілька офісів у центрі Києва, які належать компанії на правах власності.

Можливо, причина такого переїзду в тому, що цей офіс, на відміну від нафтогазовських "рідних", єдиний оснащений генератором. Крім генератора, з інших "бонусів" там також є свій штат кухарів, які смачно годують керманичів вітчизняного газового сектора.

Уряд вирішив не розголошувати умови договору з новим керівником Нафтогазу та його зарплату

"Нічого з цього панства нове керівництво відкидати не стало. Курс залишився тим самим. Хіба що сказали повернутися працівникам, які працюють віддалено, в офіси. Навіщо? Загроза блекауту? Бомбардування? Ні, не чули. Офіси, крім одного, того самого, що на Михайлівській не мають генераторів. Це все, що потрібно знати про стратегічне бачення та передбачення найдорожчого та найбезкориснішого українського монополіста", - підсумував блогер.

А тим часом, нардеп Микола Тищенко опублікував інформацію, що у колишнього голови Нафтогазу Юрія Вітренка правоохоронці проводять обшуки. Що шукають –  наразі не говорять.

Нагадаємо, попередник Вітренко на посаді голови правління Нафтогазу Андрій Коболєв, незважаючи на багатомільярдні збитки компанії у 2020 році, отримав за підсумками цього збиткового року премію розміром у третину мільярда гривень.

ДЖЕРЕЛОsud.ua