Популярний лоукостер SkyUp скасував продаж квитків на рейси в Європу: як повернути вартість вже куплених

Популярний лоукостер SkyUp перестав продавати квитки на рейси за кордон, які були в його розкладі. Продаж квитків скасовано на 10 напрямків із Києва і на 5 зі Львова. Загалом, не продають на 15 напрямків, які мали намір відкрити вже з початку літа.

Популярний лоукостер SkyUp скасував продаж квитків на рейси в Європу: як повернути вартість вже куплених - today.ua

Із Києва стало неможливо купити квитки на рейси до Німеччини: Берлін, Гамбург, Ганновер, Дюссельдорф, Нюрнберг, Штутгарт і Мюнхен.

Крім того, не продають квитки на маршрути в Копенгаген, Стокгольм і Остраву.

Зі Львова перестали продавати квитки на рейси цього лоукостера у Лодзь, Аліканте, Прагу, Париж і Бергамо.

Що кажуть в SkyUp

У компанії SkyUp пояснили, що скасували рейси за цими маршрутами "у зв'язку з оптимізацією польотної програми". Там заявили, що лоукостер прийняв таке рішення через те, що невідомо, коли Європа відкриє свої кордони для в'їзду туристів з України. Тому зараз бронювати квитки на літні рейси не має ніякого сенсу. Популярний лоукостер SkyUp скасував продаж квитків на рейси в Європу: як повернути вартість вже куплених

Як бути тим пасажирам, які вже придбали квитки в SkyUp?

Спосіб повернення вартості куплених квитків залежить від того, як вони були куплені.

  • Якщо квиток був заброньований на сайті SkyUp, то його вартість буде зарахована на баланс клієнта компанії в його особистому кабінеті. В авіакомпанії пояснили, що ці кошти будуть зберігатися на балансі клієнта необмежений час. За ці гроші можна придбати квиток на будь-який інший доступний рейс цієї ж компанії. Навіть більше, ці гроші можуть бути використані для покупки авіаквитка на рейс SkyUp для будь-якої іншої людини, а не лише власника особистого кабінету.
  • При бажанні гроші можна вивести назад на карту. Але для цього потрібно дочекатися, коли їх зарахують на баланс. Після цього потрібно через сайт компанії відправити претензію щодо повернення коштів. Після того, як в компанії розглянуть претензію, гроші повернуть на ту карту, з якої бронювали квиток.
  • Якщо ж квиток був придбаний в агентській мережі, то потрібно звернутися в офіс, в якому здійснювалася покупка, і там уточнити алгоритм дій.

Нагадаємо, з травня українці зможуть відлетіти рейсами SkyUp до Туреччини. Причому вартість квитків дуже демократична. Правда, ціни на зворотні рейси трохи вищі.

ДЖЕРЕЛОavianews