Ціни на нерухомість в Україні виростуть на 10% вже до кінця літа

Ціни на житло в Україні знижуватися не будуть. Практично в усіх сегментах житлової нерухомості ринок активізується, і ціни зростають. У пріоритеті - вторинний ринок житла.

Ціни на нерухомість в Україні виростуть на 10% вже до кінця літа - today.ua

Фахівці прогнозують пік попиту на житло у червні. Найбільшою популярністю, як і раніше, будуть користуватися 1-2-кімнатні квартири. На житло більшої площі попит не такий великий.

Загалом ціни на житло зростуть уже до кінця літа на 5-7%, а на найбільш популярні об'єкти - на 10%, поділився своїми міркуваннями президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ) Юрій Піта.

Однак таке зростання цін очікується лише в сегменті найбільш затребуваної нерухомості. Більшість житлових об'єктів, близько 65%, залишаться в колишній ціні. Їхня вартість, якщо і підскочить, то лише на 2-3%.

Ціни на нерухомість в Україні виростуть на 10% вже до кінця літа

Майже половина попиту припадатиме на заміську нерухомість. Близько 40% потенційних покупців приглядатимуть собі 1-2-кімнатні квартири. Лише близько 10% - "накинуть оком" на квартири більшого метражу - понад 70 квадратних метрів.

Через інфляцію тенденція до підвищення цін на житло буде зберігатися. Тому експерти ринку радять тим, хто ще не придбав собі нерухомість, поквапитися з покупкою заповітних квадратних метрів. Інакше потім доведеться платити більше.

Нагадаємо, через подорожчання будматеріалів, в Україні підскочать ціни на первинному ринку. До кінця року вартість квартир на "первинці" може вирости на 5-7%.

ДЖЕРЕЛОubr.ua