Підняття цін вважатиметься мародерством, - Держспоживслужба

Підняття цін на хліб та інші основні продовольчі товари є неприпустимим і вважатиметься мародерством. Таку заяву зробила завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Держспоживслужби на Івано-Франківщині Вікторія Сиром'ятникова.

Підняття цін вважатиметься мародерством, - Держспоживслужба - today.ua

У кожній області України співробітники Держспоживслужби постійно проводять моніторинг цін у супермаркетах та магазинах. До порушників (а таких, зважаючи на все, зараз вже не дуже багато) застосовуються адміністративні та адміністративно-господарські санкції.

Сиром'ятникова закликала споживачів, які виявлять неправомірне підвищення цін на продовольство, звертатися до територіального центру Держспоживслужби або до підрозділу територіальної оборони. Вона наголосила, що при зверненні до сил територіальної оборони реакція буде швидшою.

Підняття цін вважатиметься мародерством, - Держспоживслужба Держспоживслужба попередила всіх роздрібних торговців, що в умовах воєнного стану ціни на основні продукти та споживчі товари мають залишатися такими, якими були 23 лютого 2022 року, тобто до початку російського вторгнення.

Також виробників попередили про неприпустимість підвищення цін. Інакше це буде вважатися мародерством.

Нагадаємо, після запровадження в Україні військового стану Кабмін запровадив державне регулювання цін на деякі соціальні продукти.