В Україні запроваджується державне регулювання цін на продукти: спекулянтів буде покарано

В Україні запроваджується державне регулювання цін на продукти. За перевищення встановленої вартості товарів продавці будуть нести відповідальність. Держава регулюватиме ціни на продукти першої необхідності з так званого соціального кошика.

В Україні запроваджується державне регулювання цін на продукти: спекулянтів буде покарано - today.ua

Про це розповів Міністр аграрної політики Роман Лещенко в ефірі телеканалу Рада.

Держрегулювання цін буде встановлено на низку соціально значущих продовольчих товарів. На них встановлять фіксовану націнку, понад яку завищувати ціни на продукти буде неможливо. В Україні запроваджується державне регулювання цін на продукти: спекулянтів буде покарано Протягом 10 днів влада має намір внести передоплату за виробництво соціально значущих продуктів для держпідприємств, які перебувають поза зоною бойових дій.

Крім того, Лещенко додав, що в Україну вже ідуть понад три сотні ешелонів із гуманітарною допомогою.

Водночас, влада попереджає, що ставитиметься найжорсткішим чином до торговців, які невиправдано завищують ціни на продукти.

"Хочу попередити торгашів, які піднімають ціни на соціальні товари. Війна точно не привід для заробітків. Це великий гріх перед своїм народом. Ми все бачимо. Відповідальність буде невідворотною", - попередив спекулянтів голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев.

Нагадаємо, найменш захищених українців забезпечать продуктовими наборами. Уряд обіцяє роздати їм 1 мільйон продовольчих наборів, до яких входитимуть найнеобхідніші продукти.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel