"Нафтогаз" розповів своїм клієнтам про можливе зниження вартості енергоресурсу. Плата за газ для деяких клієнтів може бути нижчою, ніж нараховано за тарифом. За певних умов їм передбачена знижка.
Про це розповіла прес-служба компанії Нафтогаз у її Facebook-акаунті.
Нафтогаз повідомив своїх клієнтів, що рахунки за грудень минулого року вже сформовані, і вони вже можуть їх оплачувати. Не обов'язково чекати, коли прийдуть паперові рахунки за газ, адже паперові платіжки - це вже вчорашній день. Тим більше, що дізнатися плату за газ можна задовго до приходу паперових платіжок із кількох джерел.
Рахунок за спожитий газ можна отримати через:
- особистий кабінет в my.gas.ua;
- чат-бот GASUA у Viber або Telegram;
- особисту електронну пошту.
Ну, а якщо все ж таки клієнт віддає перевагу паперовим рахункам, то їх можна отримати поштою після 20 числа. При цьому клієнти можуть роздрукувати рахунок на папері з електронного носія в платіжних терміналах EasyPay. Однак слід пам'ятати, що абоненти, які отримують паперові рахунки поштою, оплачують повну вартість спожитого газу, тоді як ті, хто сплатить газ до 15 числа кожного місяця, отримають 1%-у знижку. Таким чином, для них плата за газ буде на 1% меншою від нарахованої суми. Особливо відчутна така знижка для тих, хто користується газом для опалення приватних будинків. Їм набагато вигідніше отримати сформовану платіжку раніше та заплатити за нею до 15 числа.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
"Щомісячно ми формуємо платіжки до 10-12 числа. Сума до оплати розраховується на основі даних про ваше споживання газу, які передає ваш оператор ГРС (облгаз)", - пише прес-служба Нафтогазу.
Таким чином, знаючи свою плату за газ, можна заплатити заздалегідь і отримати знижку при оплаті споживання наступного місяця.
Заплатити за газ онлайн можна такими способами:
- через особистий кабінет на my.gas.ua;
- через чат-бот GASUA у Viber або Telegram;
- через сайти банків або їхні мобільні програми;
- через платіжні системи (Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay).
Можна також сплатити рахунок старим способом – офлайн:
- у банківських або поштових відділеннях;
- через платіжні термінали самообслуговування.
Нагадаємо, голова Нафтогазу Юрій Вітренко розповів, яким буде тариф на газ із 1 травня 2022 року.