Ощадбанк зробив важливу заяву для своїх клієнтів: що буде з платежами за простроченими картками

Автор: Марченко Любов

Ощадбанк зробив важливу заяву для своїх клієнтів, в яких закінчується або вже минув термін дії платіжних карток. Власники зможуть необмежено користуватися цими картками ще до кінця травня 2023 року.

Ощадбанк зробив важливу заяву для своїх клієнтів: що буде з платежами за простроченими картками - today.ua

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку у його Facebook-акаунті.

"Незабаром закінчується термін дії вашої картки від Ощада? Не хвилюйтеся, ми про все подбали. Вашу картку буде автоматично пролонговано до 31 травня 2023 року!", - йдеться у повідомленні банку.

При цьому клієнтам не потрібно буде самим робити жодних кроків. Візити до відділення банку, дзвінки на гарячу лінію та звернення через месенджери не знадобляться. Картки з продовженим терміном дії зберігають той самий функціонал, що й нові. Тобто, з ними можна буде виконувати ті самі операції, що й до завершення терміну дії картки.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

"Ви зможете надалі розраховуватись у магазинах та Інтернеті, знімати готівку у банкоматах або відправляти кошти на благодійність", - пише прес-служба Ощадбанку.

Ощадбанк зробив важливу заяву для своїх клієнтів: що буде з платежами за простроченими картками

Нагадаємо, клієнт Ощадбанку поскаржився, що термінали не приймають у нього банківську картку. Причому картку перестали приймати як термінали Ощада, так і інших банків.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чоловік звернувся на "гарячу лінію" банку. Однак там йому відповіли, що, очевидно, картку пошкоджено, і для заміни пластику потрібно сплатити вартість нової картки. Тоді він її й отримає. При цьому клієнт зауважив, що намагався розрахуватися своєю цифровою карткою. Однак цей платіж також "завис у повітрі" і не проходить.

У відповіді клієнту написали, що заміну пошкодженої картки справді потрібно оплатити за тарифами Ощадбанку. А щодо розрахунку цифровою карткою, то платіж може оброблятися доволі тривалий час – до 3 робочих днів. І лише після цього стане відомо, чи пройшла операція успішно, чи була відхилена.