Одній категорії чоловіків можуть дозволити виїжджати за кордон під час війни

Автор: Максимов Віталій

В Україні, як відомо, під час війни заборонено чоловікам призовного віку виїжджати за кордон, із деякими винятками. Європейська бізнес асоціація запропонувала уряду розширити винятки та дозволити виїжджати чоловікам для бізнес-цілей.

Одній категорії чоловіків можуть дозволити виїжджати за кордон під час війни - today.ua

Асоціація виходить з того, що під час війни з російськими окупантами в Україні дуже важливого значення набуває відновлення та розвиток промисловості, виробництва, бізнесу. Але для цього потрібні прямі переговори із західними партнерами, адже онлайн не всі питання можна вирішити.

Тому Асоціація запропонувала уряду дозволити короткострокові відрядження чоловіків призовного віку за кордон під час воєнного стану. Наголошується, що йдеться лише про короткострокові поїздки для ділових цілей.

Одній категорії чоловіків можуть дозволити виїжджати за кордон під час війни Як на цю пропозицію підприємців відреагував Кабінет Міністрів – поки що не відомо.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, під час військового стану виїзд з України дозволено лише тим чоловікам призовного віку, які не можуть служити у Збройних силах чи Силах територіальної оборони за станом здоров'я, які мають від трьох дітей тощо.

Раніше українцям розповіли, що буде із цінами на продукти харчування після війни.