Названо найкращі способи переказу грошей зі смартфона на карту

Ще до війни послуга переведення грошей з телефону на банківську картку мала непогану популярність серед українців, а після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вона стала ще актуальнішою. Сьогодні ми розповімо, які є способи переказу грошей з мобільного рахунку на картку.

Названо найкращі способи переказу грошей зі смартфона на карту - today.ua

Користувачі "Київстару" можуть з телефону на картку перевести до 3000 гривень. Для цього потрібно на сайті мобільного оператора у розділі "Смарт-гроші" вибрати опцію "З мобільного на карту". Уся операція займає мінімум часу.

Крім того, користувачі "Київстару" можуть переказати гроші з телефону на картку за допомогою СМС. Для цього потрібно набрати повідомлення "63069 "пробіл" номер картки "пробіл" сума". Повідомлення слід надіслати на номер 888. Як бачите, в даному випадку теж немає нічого складного і цей процес займає мінімум часу.

Названо найкращі способи переказу грошей зі смартфона на карту У свою чергу, користувачі Vodafone для переказу коштів з телефону на картку можуть скористатися програмою Vodafone Pay. Але зважте, що в цьому випадку береться комісія до 4%.

Крім того, користувачі будь-якого українського оператора мобільного зв'язку можуть переказати гроші з телефону на картку за допомогою платіжних систем. Це можна зробити як мінімум через чотири платіжні системи, які діють в Україні.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як захистити свій смартфон під час війни із російськими окупантами.