Як захистити свій смартфон під час війни

Російські війська, що вторглися в лютому в Україну, зламують телефони та акаунти українців у соціальних мережах, а потім розміщують різноманітну фейкову інформацію. Так намагаються посіяти паніку серед нас. Щоб завадити російським окупантам, експерти розповіли, як захистити свій смартфон під час війни.

Як захистити свій смартфон під час війни - today.ua

Експерти радять насамперед оновити смартфон. Якщо такої можливості вже немає, можливо, потрібно користуватися іншим телефоном, у якого менше функцій, але з оновленням.

Під час війни на телефоні мають бути лише насправді необхідні програми. Чим їх менше, тим краще. Наприклад, багато експертів залишили собі тільки Twitter, Messenger, а також приватний месенджер Signal. Втім, нічого не заважає мати другий телефон для інших програм.

Як захистити свій смартфон під час війни Крім того, якщо ви зараз застосовуєте біометрію для захисту доступу до смартфону, відмовтеся від такого захисту. Використовуйте пароль з обмеженою кількістю спроб. Також використовуйте на облікових записах двофакторну автентифікацію.

Пам'ятайте, що до кожного посилання потрібно ставитися з підозрою, особливо під час війни, коли хакери ворога намагаються заподіяти якомога більше шкоди.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Google додав нову функцію на смартфони, яка корисна під час війни.