Мінімальна зарплата у Німеччині: на яку суму можуть розраховувати українські біженці

Після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну до Німеччини виїхали кілька сотень тисяч українців. Відповідно до заяви Федерального міністерства праці та соціальних питань, вони мають право на працевлаштування.

Мінімальна зарплата у Німеччині: на яку суму можуть розраховувати українські біженці - today.ua

Зараз у ФРН мінімальна зарплата дорівнює 9,82 євро за годину. У липні 2022 року німецька влада її планує збільшити до 10,45 євро за годину, а в жовтні - до 12 євро за годину. На такий рівень оплати праці, як мінімум, можуть розраховувати українські біженці у німецьких роботодавців.

Щоправда, у сферах надання допомоги людям похилого віку, прибирання, а також у деяких інших сферах мінімальна зарплата більша.

Мінімальна зарплата у Німеччині: на яку суму можуть розраховувати українські біженці У Німеччині українські біженці можуть шукати будь-яку роботу, а також здобути професійне навчання чи відкрити свій власний бізнес, або стати фрілансером.

Робочий день у Німеччині становить 8 годин. Однак, слід врахувати, що тривалість може бути збільшена до 10 годин, якщо протягом 6 місяців середня тривалість робочого часу не перевищує 8 годин.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Німеччині підвищили розмір виплат для біженців з України.