У Німеччині підвищили рівень виплат для переселенців з України

Тимчасові переселенці з України отримають у Німеччині такий самий рівень соціальної підтримки, як і німецькі громадяни. Програму фінансування допомоги українським біженцям розширили.

У Німеччині підвищили рівень виплат для переселенців з України - today.ua

Влада Німеччини надала тимчасовим переселенцям із охопленої війною України програму соціального забезпечення Hartz VI. Учасниками цієї програми офіційно зареєструвалися понад 315 тисяч українських біженців.  Оскільки кількість переселенців у Німеччині після 24 лютого 2022 року збільшується з кожним днем, уряд вирішив додатково підвищити рівень соціального захисту українців.

Таким чином, біженці з України матимуть доступ до такого ж рівня державної підтримки у Німеччині, як і самі німці. На реалізацію програми додатково виділять 2 мільярди євро. У Німеччині підвищили рівень виплат для переселенців з України Українці, які рятуються від війни у Німеччині, з 1 червня 2022 року отримуватимуть базові соціальні виплати, отримуватимуть базові соціальні виплати у розмірі близько 400 євро (близько 12 800 гривень).

Крім того, в рамках програми Hartz VI українцям нададуть допомогу у працевлаштуванні, курсах з вивчення німецької мови та медичного обслуговування.

Нагадаємо, у Німеччині розповіли, коли припинять приймати біженців із України.