Мобілізація в Україні: дві причини, за якими призовникам можуть анулювати відстрочки

Військовий стан та мобілізація в Україні продовжаться з 19 лютого ще на 90 днів - до 20 травня 2023 року. Наразі повістки активно вручають усім військовозобов'язаним. З урахуванням усіх останніх змін до законів України, що стосуються мобілізації, громадяни мають лише дві причини, за якими їхні повістки можуть бути анульовані.

Мобілізація в Україні: дві причини, за якими призовникам можуть анулювати відстрочки - today.ua

За словами начальника управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних сил України полковника Романа Горбача у Military Media Center, повістку можуть анулювати у разі наявності у громадянина броні або повної відстрочки від служби.

Такі українці повинні завжди мати при собі відповідні документи та подати їх, щоб уникнути вручення повістки.

Навіть якщо повістка була отримана у руки, її можна анулювати пізніше. Для цього необхідно особисто з'явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки та надати документи, що підтверджують наявність броні чи відстрочки. Таким громадянам у майбутньому більше не вручатимуть повістки.

Мобілізація в Україні: дві причини, за якими призовникам можуть анулювати відстрочки

На сьогоднішній день право на відстрочку надається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим становищем (чиновникам та держслужбовцям). При цьому українці вже склали та підписали петицію, в якій пропонують скасувати відстрочки від призову народним депутатам та відправити їх на фронт.

Раніше повідомлялося, чому деяким фахівцям відмовляють у бронюванні, незважаючи на те, що вони є у списках підприємств.

ДЖЕРЕЛОglavred.info