Лукашенко раптово розпочав перевірку боєздатності армії: у Білорусі обмежують пересування цивільного транспорту

Автор: Марченко Любов

У Білорусі затіяли раптову перевірку боєздатності армії. Перевірку армійської готовності до бойових дій розпочато за особистим розпорядженням Олександра Лукашенка.

Лукашенко раптово розпочав перевірку боєздатності армії: у Білорусі обмежують пересування цивільного транспорту - today.ua

Про це повідомляє прес-служба білоруського Міноборони.

"Заходи мають комплексний характер і дозволять визначити здатність командирів управляти підлеглими військовими частинами та підрозділами при їхньому приведенні у вищі ступені бойової готовності, а також готовність військових частин виконувати завдання щодо призначення у встановлені терміни", - повідомляє прес-служба.

Судячи з інформації, перевірку затіяли масштабну, бо Міноборони попереджає громадян, що очікується велике пересування військової техніки дорогами країни. Причому не лише трасами національного значення, а й периферійними шляхами.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Лукашенко раптово розпочав перевірку боєздатності армії: у Білорусі обмежують пересування цивільного транспорту

У зв'язку з таким масовим пересуванням військової техніки на дорогах можуть тимчасово обмежити рух цивільного транспорту, щоби не виникало заторів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Причину такої раптової перевірки боєздатності білоруської армії в прес-релізі Міноборони не вказують. Але такі маневри на тлі того, що зараз відбувається в Україні, не можуть не турбувати.

Нагадаємо, нумеролог Владислав Грицай вважає, що Володимир Путін готує собі притулок у Білорусі, оскільки вже не впевнений, що зможе довго утриматися при владі в Росії. Саме тому він заявив про можливе розміщення ядерної зброї на території союзної держави. Диктатор готує собі ядерний форпост, в якому можна було би сховатися від відплати.