Київстар запустив тарифний план з безліччю послуг: подробиці універсального доступу

Компанія Київстар запустила новий тарифний план, який може бути однаково цікавий як людям, які переважно переважно ведуть діловий спосіб життя, так і тим, у кого вдосталь часу для розваг.

Київстар запустив тарифний план з безліччю послуг: подробиці універсального доступу - today.ua

Йдеться про новий тарифний план "Розваги без меж".

Незважаючи на таку назву тарифного плану, в ньому достатньо можливостей і контенту не тільки для розваг, а й для людей, які більшу частину часу віддають справам. У новому тарифному плані Київстар передбачив майже ідеальний баланс між діловою та розважальною складовими життя.

Що входить у тарифний план "Розваги без меж" від Київстар

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • Сто двадцять хвилин дзвінків на інші українські номери, а також за кордон на номери таких країн, як Італія, Польща, Росія, Німеччина, Чехія.
  • 12 Гб мобільного інтернету.

Київстар запустив тарифний план з безліччю послуг: подробиці універсального доступу

  • Безліміт на державні сервіси - такі, як додаток "Дія", а також на соціальні мережі, месенджери, освітні сайти та найбільш популярні ігри.
  • Пакет послуг телебачення "Київстар ТВ Легкий" без додаткової оплати.
  • Послуга "Доктор онлайн" без оплати.
  • Пакет "Київстар Футбол Легкий".

Скільки коштує новий тарифний план від Київстар

Зазвичай всі абоненти обирають для себе тарифний план за двома критеріями: пакетом послуг, який до нього входить, і вартістю цього пакета послуг.

Вартість тарифного плану "Розваги без меж" становить 175 гривень за операторський місяць. Нагадаємо, що операторський місяць трохи менше календарного. Він становить чотири тижні або 28 календарних днів. У принципі, це дуже непогана плата за такий спектр послуг.

Підключити тарифний план "Розваги без меж" можна черга додаток "Мій Київстар" або ж, купивши у магазині Київстар відповідну SIM-карту.

Нагадаємо, в Київстар розповіли, як можна на віддаленій основі змінювати тарифні плани, а також змінювати форму обслуговування.

ДЖЕРЕЛОgsminfo