В Київстар розповіли, як віддалено підключити найвигідніші контрактні тарифи

Один з найбільших стільникових операторів України Київстар впровадив нові технології, які дозволяють абонентам не просто міняти тарифні плани, а переходити з пакета послуг за передоплатою на контрактну форму обслуговування. Найважливіше, що перехід здійснюється в віддаленому режимі і позбавляє від необхідності відвідувати магазини Київстар.

В Київстар розповіли, як віддалено підключити найвигідніші контрактні тарифи - today.ua

Абоненти передоплати Київстар, щоб перейти на контрактну форму обслуговування, можуть просто зателефонувати в довідковий центр компанії за номером 466. Оператор довідкового центру внесе дані абонента в спеціальний договір. Для цього необхідно буде назвати оператору прізвище, ім'я та дату народження, а потім вказати назву бажаного тарифного плану.

Для того, щоб остаточно сформувати договір, абонент повинен буде протягом місяця (30 календарних днів) у зручний час відвідати будь-який з фірмових магазинів Київстар. При собі необхідно мати паспорт та копію ІПН. До моменту остаточного підписання договору абонент зможе користуватися всіма послугами в своєму новому контрактному тарифі. В Київстар розповіли, як віддалено підключити найвигідніші контрактні тарифи Як відомо, контрактна форма обслуговування в Київстар більш вигідна, ніж пакети послуг за передоплатою. Крім того, платити потрібно за використані послуги протягом місяця не заздалегідь, а в наступному місяці.

Контрактні тарифи дають можливість підключити кілька номерів, у них рівень захисту номера і SIM-карти набагато вище, ніж у абонентів передоплати. Віддалено можна підключити такі контрактні тарифи: "Smart Max, Smart Business", "Smart" і "Smart Business", "Smart".

Нагадаємо, Київстар запустив нову корисну послугу, яка стане в нагоді кожній людині.