Київстар, Vodafone та lifecell розповіли про найдешевші тарифи на безлімітний інтернет

Київстар, Vodafone та lifecell підтримують своїх абонентів під час війни, скасовуючи місячну плату в роумінгу та знижуючи ціни на мобільні послуги в межах України. Ми розповімо, скільки коштують найдешевші тарифи українських мобільних операторів з безлімітним інтернетом.

Київстар, Vodafone та lifecell розповіли про найдешевші тарифи на безлімітний інтернет - today.ua

У Vodafone вартість пакетів з безлімітним інтернетом стартує від 250 грн на місяць. Тарифи з повним безлімітом на розмови та інтернет обійдуться абонентам мобільного оператора в 350 грн, 600 грн та 1 500 грн.

Один із найпопулярніших тарифних планів від Vodafone – це пакет Vodafone SuperNet Unlim за 260 грн на місяць. Крім безлімітного інтернету, користувачі отримують безліміт на розмови в мережі, 350 хвилин на розмови з іншими операторами та 50 хвилин на дзвінки за кордон.

Безлімітний інтернет у Київстар коштуватиме 150 грн, 250 грн, 350 грн та 500 грн на місяць. Найбільш бюджетний із них - тариф Київстар 4G. Цей тариф включає безлімітні розмови, дзвінки в мережі, а також 150 хвилин на інші оператори та 150 СМС-повідомлень.

Lifecell має найдешевший безлімітний тариф за 90 грн. Тариф "Інтернет без кордонів" пропонує безлімітний інтернет, дзвінки в мережі lifecell, а також 250 хвилин на розмови з іншими операторами.

Раніше повідомлялося, що Київстар запустив послугу безкоштовного домашнього інтернету для абонентів, які проживають в областях активних бойових дій.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua