Київстар зробив безкоштовною популярну послугу для українців у регіонах бойових дій

Київстар з 1 квітня запустив послугу безкоштовного домашнього інтернету для абонентів, які проживають в областях активних бойових дій. До кінця війни ці люди зможуть не поповнювати рахунок, при цьому користуватися інтернетом вдома безлімітно.

Київстар зробив безкоштовною популярну послугу для українців у регіонах бойових дій - today.ua

Протягом першого місяця війни Київстар також дозволив своїм абонентам не платити за послугу "Домашній інтернет", а у квітні продовжив акцію.

У компанії просять усіх інших абонентів по можливості оплачувати свої місячні тарифи, аби у мобільного оператора була можливість надавати безкоштовні послуги тим, хто цього потребує більше за інших.

Київстар під час війни витрачає багато грошей на відновлення пошкодженої інфраструктури, проведення безкоштовного Wi-Fi у бомбосховища та нові будинки. За період війни домашній мобільний інтернет від Київстар підключили понад 11 тисяч сімей.

Крім того, з початку війни компанія Київстар забезпечила безоплатним мобільним зв'язком усіх своїх клієнтів за кордоном, скасувавши для них платний роумінг  на території Угорщини, Німеччини, Італії, Литви, Молдови, Польщі, Словаччини, Румунії та Чехії.

Раніше Київстар роз'яснив українцям, як зберігати стабільний зв'язок та інтернет в умовах війни.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua