Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція

Автор: Марченко Любов

Ситуація, коли банкомат "ковтав" картку і не хотів віддавати її назад, мабуть, траплялась у кожного. Спроби витягти її звідти за допомогою підручних засобів та "чарівних слів" зазвичай не допомагають. Однак є алгоритм дій, яким слід скористатися. Приватбанк порадив своїм клієнтам, що робити, аби змусити банкомат повернути картку чи хоча б убезпечити гроші, що на ній зберігаються.

Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція - today.ua

Ні стусани, ні "триповерхова" лексика, ні навіть танці з бубном не змусять банкомат повернути вам заповітний шматочок пластику. А ось натискання та утримування однієї кнопки може бути ефективним, розповіли у ПриватБанку.

Отже, як можна повернути картку?

  • Найперший (і доволі часто ефективний) спосіб - натиснути кнопку "Скасування" і не відпускати її протягом трьох-п'яти хвилин. Нетерплячій черзі, що утворилась за вашою спиною, можете порадити розійтися в пошуках іншого банкомату, адже все одно, поки ЦЕЙ висне з вагою картой, він не працюватиме.
  • Після того, як ви наполегливо утримували кнопку "Скасування", банкомат запитає у вас, чи дійсно ви хочете все скасувати і просто отримати картку назад. Не вагаючись відповідайте "Так", проте палець, який тисне на "Скасування", не відпускайте. Якщо ви все зробите правильно, банкомат повинен "виплюнути" карту назад.

Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • Якщо ж цей спосіб не вийшов (або банкомат виявився занадто незговірливим, або просто ви затупили), спробуйте проаналізувати, чому банкомат відмовився віддавати вашу картку. Якщо, наприклад, ви знаходитесь за кордоном, то тамтешній банкомат може просто не підтримувати ваш приватбанківський чотиризначний пін-код.
  • Трапляється також, що над банкоматом попередньо "попрацювали" зловмисники. Вони могли змусити його висувати карту не повністю. Ви навіть не помітите пару міліметрів, на які ваша карта "вилізе" з банкомату. А шахраї її витягнуть, як тільки ви підете.
  • Якщо банкомат ПриватБанку або іншого банку не віддав вам картку, нікуди не йдіть. Зачекайте поряд із банкоматом від 5 до 10 хвилин. Протягом цього часу він може усе без вас скасувати і повернути вам карту.
  • Якщо банкомат все-таки картку не повернув, зателефонуйте на гарячу лінію банку (для ПриватБанку це номер 3700) і попросіть заблокувати ваш рахунок.
  • Крім того, співробітникам ПриватБанку знадобиться від вас максимум інформації, де, в якому місці, коли і з яким банкоматом це сталося. Тому бажано записати час, адресу, за якою знаходиться злощасний банкомат, а також зробити фото самого "винуватця" і того, що його оточує.

Далі вам залишиться тільки замовити нову карту, на якій залишаться всі ваші заощадження з попередньої картки. Та й, мабуть, не зайвим буде протоптати стежку до іншого терміналу, який не "ковтає" усе підряд.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

Нагадаємо, українцям розповіли, як пройти фінмоніторинг, уникнувши блокування картки Приватбанком або іншими банками.