Кабмін закликав бізнесменів повернути українців на роботу

Автор: Максимов Віталій

Українських підприємців, які призупинили роботу після початку вторгнення Росії в Україну, закликали відновити роботу, якщо це дає змогу ситуацію. З таким закликом виступив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Кабмін закликав бізнесменів повернути українців на роботу - today.ua

Відновлення роботи українських підприємств означає, що багато українців знову зможуть працювати і, відповідно, отримувати зарплату.

Після того, як Росія 24 лютого 2022 року вторглася в Україну, багато підприємств були змушені закритися. Йдеться здебільшого про підприємства та фірми в районах, які тимчасово окупували російські війська або які перебувають у районі бойових дій. У такій ситуації виявилися й бюджетні організації, підприємства, установи.

Кабмін закликав бізнесменів повернути українців на роботу Наразі понад 200 підприємств (харчові, медичні, текстильні, хімічні, машинобудівні) подали заявку на допомогу з евакуації на захід України. Так, наприклад, з Києва та Харкова до Львова планують перенести своє виробництво 100 підприємств. Деякі підприємства вже у процесі переміщення.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Шмигаль наголосив, що зараз дуже багато залежатиме від роботи сільськогосподарських підприємств. Уряд вже активізував з ними роботу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні бюджетники під час військового стану за умови простою отримуватимуть не менше 67% від окладу.